Cam | Alüminyum | Pvc

20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Geliştirdiğimiz
Cephe Çözümleri İle Fark Yaratan Yapılar
İnşa Ediyoruz.

Cam

Alüminyum

Pvc

Yücel Cam Alüminyum PVC, en önemli yaşam alanlarınızın tasarım şekillerinize uygun renk,ebat ve donanımlar ile size yenilikçi çözümleri bulunmaktadır.

Yücel Alüminyum, yaklaşık 1.000 metrekare kapalı alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerimizde  Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Profil,  PVC Profil ve Cam Cepheler üretiyoruz

Cephelerinizde Çözüm Ortağıyız

Projeye özgü çözümler üretip yapının ihtiyaçlarını belirleyerek, kendine özel, üstün nitelikli ve ileri teknoloji gerektiren çağdaş çözümler sunmaktayız.

PROJELER

Yücel Alüminyum, taahhütlerini, tasarımından başlayarak test, imalat ve montaj hizmetlerini de kapsayacak şekilde tamamlayan ve hizmet verebilen nadir kuruluşlardandır.

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar çok sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Konut Camları

Isıcam Sistemleri; her yaşam alanının ihtiyacına yönelik çözümler üreten yalıtım camları ile ısı, güneş, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik gereksinimlerinin birini ya da hepsini bir arada karşılıyor.

Cam Balkon

Balkonunuzu yeni yaşam alanına dönüştürmek için Katlanır Cambalkon sistemlerinden, optimum yalıtımlı veya yüksek yalıtımlı çözümlerden faydalanabilirsiniz. Uygulandığı alanları rüzgar, yağmur ve gürültüye karşı korur.

Konut Alüminyumları

Alüminyum Kapı-Pencere Sistemleri, profillerin ve aksesuarların niteliklerin çeşitliliğine göre yetenek kazanmaktadır. Klasik kapı-pencereler; çift açılım, otomatik açılım, güvenlik kilitleri aksesuarları ile güçlendirilebilmekte ve kullanışlı hale gelebilmektedir.

Ahşap Cepheler

Ahşap Cephe Ürünleri sadece dış kaplama olarak başlayıp devamında dekoratif amaçlı tercih edilmesi ve açık alanlarda kullanım sağlanması açısından da büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Alüminyum Profil

Alüminyum sektöründe dünyada ve Türkiye’de kalitesiyle tanınan markaların bölge bayiliğini sürdüren firmamız, profil portföyünü, zengin ürün seçenekleri ile daha da geliştirmekte ve sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almaktadır.

PVC

İnce çizgileri ve oval tasarımı ile mükemmel yalıtım ve estetiği buluşturan PVC pencere ve kapı profil sistemleridir.

İletişim Bilgileri

Karapınar mah. Atatürk Bulv. No:552/A Altınordu ORDU

+90 452 233 70 65

+90 452 777 50 51

0 452 233 70 65

info@yucelaluminyum.com.tr